Platnost příspěvku skončila 12. 4. 2019!

Sbírka Moment 2019

8. 4. 2019 - 12. 4. 2019
 vrátnici knihovny VŠB-TUO, Ekonomická fakulta, FBI, Fakulta stavební
Tradiční sbírka pro charitativní obchod Moment proběhne ve dnech od 8. 4. 2019 do 12. 4. 2019 na vrátnici knihovny VŠB-TUO a budovách FAST, FBI, Ekf.

Vytřiďte šatník pro Moment

Od 8. – 12. dubna 2019 se bude konat již tradiční sbírka oblečení pro dobročinné second handy Moment. Milé kolegyně, kolegové a studenti, máte opět příležitost vytřídit své skříně ve prospěch dobré věci.

V domácnosti každého z nás se najdou věci, které už tak docela nepotřebujeme nebo nechceme. Ve skříních se nám kupí oblečení, do kterého se už nevejdeme nebo  nám prostě už dost naslušelo, je stále pěkné a funkční a nám je líto ho vyhodit.
Jedna taška darovaných pěkných věcí se v Momentu může proměnit například v hodinu a půl péče o nevyléčitelně nemocného člověka pod zdravotnickým dohledem Mobilního hospice Ondrášek nebo hodinu expresivní terapie pro klienty denního stacionáře ŽEBŘÍK.

Ano, je to i vaše skříň, která může konat neskonalé dobro!

Sbírky budou probíhat  po-čt 8:00 - 17:00 a pátek 8:00 - 11:00 na:
vrátnici knihovny VŠB-TUO,
VŠB-TUO Fakultě stavební , vrátnice LP-B107(stará vrátnice),
VŠB-TUO FBI, Ostrava - Vítkovice, info-vrátnice FBI,
VŠB-TUO Fakultě ekonomické, budova A, veldle vstupu k počítačovým učebnám.

Vloženo: 12. 3. 2019
Kategorie:  Chystané akce