Platnost příspěvku skončila 23. 10. 2019!

Srdce FAST

Na Fakultě stavební probíhají v současné době rekonstrukce prostor v budovách A a F.

Fakulta stavební prochází rekonstrukcí, která má zkvalitnit nejen vzdělávání, ale i volný čas studentů. Studenti po stavebních úpravách nově najdou v přízemí budovy A pobočku Knihovny VŠB-TUO, kde si budou moci zapůjčit materiály potřebné pro studium. Součástí budou i prostory určeny pro relax a studium.

Studenti architektury budou mít k dispozici nový ateliér ve druhém patře budovy F.

Zrekonstruované prostory budou zpřístupněny po vybavení novými interiéry za několik měsíců. Návrhy interiérů v současné době zpracovávají studenti oboru Architektura a stavitelství pod vedením pedagogů Fakulty stavební.

Zatím se můžete podívat na plány rekonstruovaných prostor, které najdete v příloze.

Prosíme, abyste měli pochopení a omluvili případné komplikace, které se můžou s probíhajícími stavebními úpravami vyskytnout.

Vloženo: 11. 9. 2019