Platnost příspěvku skončila 3. 12. 2019!

Můj život na stáži - pobyty studentů Katedry architektury

3. 12. 2019, 18:00 - 20:00
 Vrtule, koleje VŠB-TUO
Můj život na stáži -  pobyty studentů Katedry architektury
zážitky z pobytů studentů KATEDRY ARCHITEKTURY, praktické tipy k vyřizování a průběhu zahraniční stáže+ studentská organizace ESN VSB-TUO

Rádi bychom Vám představili studenty naší univerzity, kteří v rámci svého studia vycestovali na zahraniční stáž, a kteří by se o své zážitky s Vámi rádi podělili.

Mimo tyto pozoruhodné zážitky také např. zjistíte, co výjezdu předcházelo, které nezbytné dokumenty potřebovali a vyřizovali, s kým stáž na univerzitě řešili.

Přijďte se podívat na fotografie nejen ze života ve školní lavici, ale i z výletů, které ve volných chvílích podnikali.

Těšte se na zážitky z pobytů v Belgii, Turecku a Portugalsku.

Chtěli byste poznat nové přátele z celého světa? Procvičit si cizí jazyky s rodilým mluvčím? Zažít spoustu srandy a netradičních zážitků?  ESN je studentská organizace, která vytváří vhodné mezinárodní prostředí pro zahraniční a místní studenty.
Přijďte se dozvědět více o ESN VSB-TUO.

Po prezentacích bude prostor pro neformální diskuzi a Vaše dotazy.
Těšíme se na viděnou ve Vrtuli.

Srdečně Vás zve Oddělení mezinárodních vztahů.

49.836973N; 18.157754E
Vloženo: 22. 11. 2019