Platnost příspěvku skončila 1. 2. 2020!

Harmonogram promocí Fakulty stavební v akademickém roce 2019/2020

Veškeré informace k slavnostnímu ceremoniálu najdete v příloze, která je na konci článku.

Harmonogram promocí Fakulty stavební navazujícího magisterského studijního programu Stavební inženýrství v akademickém roce 2019/2020

Termín: 31. ledna 2020
Místo konání: Nová aula VŠB – TU Ostrava

K promoci se dostavte včas v uvedených hodinách nástupu absolventů. Vzhledem k nutnosti secvičit předem tento slavností akt, nebude se moci pozdě příchozí absolvent slavnostního ceremoniálu zúčastnit.

Své rodinné příslušníky a hosty pozvěte na hodinu slavnostního zahájení dle harmonogramu.

Fotograf je zajištěn, bližší informace o fotografických službách se dozvíte přímo na místě v den Vašich promocí.
Video služby - ohledně této služby budete všichni informování písemně.
Prodej květin je zajištěn na místě.

Absolventi, kteří se nezúčastní promoce, si mohou vyzvednout své diplomy od 3.2.2020 v úředních hodinách na studijním oddělení FAST.

Vloženo: 13. 1. 2020