Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2020!

Online výuka podle rozvrhu

Od pondělí 6. 4. 2020 Fakulta stavební VŠB-TUO zahajuje online výuku podle rozvrhu.

Ve svém rozvrhu najdete předměty, vyučujícího a název online prostředku, který je pro spojení s vámi použit. Pokud v rozvrhu není uveden žádný online prostředek, bude v nejbližší době doplněn.

Prostřednictvím online připojení můžete s pedagogy konzultovat a radit se o učivu. Doufáme, že vám tímto způsobem usnadníme úspěšné dokončení letního semestru 2020.

Vyučující by vám měli zaslat podrobnosti o spojení v případě, že není použit LMS Moodle. Pokud tak ještě neučinili, pošlete jim, prosím, mail s žádosti o zaslání podrobností ke spojení.

V případě LMS Moodle stačí v daném předmětu vstoupit do „místnosti“ (označená ikonkou, co má podobu malého písmene „b“ v tmavě modrém kolečku).

Online výuka se netýká předmětů, které zajišťují jiné fakulty (resp. celoškolské katedry)!

Přejeme mnoho úspěchů ve studiu

Vloženo: 5. 4. 2020