Platnost příspěvku skončila 5. 3. 2021!

Stánek FAST na virtuálním Dni otevřených dveří

Přijďte za námi.

Většinou se v tomto prostředí pohybují kouzelníci, rytíři, goblinové a jiné fantasy postavičky, které plní různé úkoly. Řeč je o virtuálních online světech počítačových her. My jsme ale tuto myšlenku využili pro Den otevřených dveří VŠB-TUO.

Za normálních okolností bychom se potkali naživo na naší fakultě, ale v současné době musíme využít online svět. A tak vás zveme do virtuální auly, kde jsou stánky všech fakult, včetně té naší. Případným zájemcům o studium na naší fakultě zde každý den od pondělí 22.2. do pátku 5.3. poskytneme odpovědi na dotazy a třeba i poradíme, na co si dávat v prváku pozor.

Připravili jsme i krátký video-návod, jak se k nám dostanete:

Virálními se stala i videa tančících avatarů, proto jsme se rozhodli uspořádat v sobotu 27.2. od 17:00 party s DJem. Stavte se.

Vloženo: 25. 2. 2021