Platnost příspěvku skončila 15. 2. 2022!

Testovací místo pro ubytované na kolejích

Zasedací místnost, přízemí budovy B (vedle hotelové restaurace)

Vláda ČR rozhodla o zrušení testování osob ubytovaných v ubytovacích zařízeních vysokých škol, a to mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví MZDR 5016/2022-1/MIN/KAN s účinností od 18.2.2022.

POSLEDNÍ TESTOVÁNÍ proběhne dne 14.2.2022.

Testovací místo slouží k evidenci dokumentů týkajících se COVID-19.

Testovací místo je určeno pro ty, kteří se musí co 7 dní testovat, tj. ubytovaný není:

1) očkovaný pro onemocnění COVID-19 a od dokončeného očkovacího schématu neuplynulo nejméně 14 dní nebo

2) neprodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více jak 180 dní.

Testy bude provádět mobilní laboratoř.

Provozní doba testovacího místa:

každé pondělí   13:30 – 15:30

Testovací místo se nachází v PŘÍZEMÍ BUDOVY B, V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI, Č. 113 (vedle hotelové restaurace).

Testování je zpoplatněno pro všechny ubytované. Částka za vykonání antigenního testu činí 200 Kč vč. DPH za jeden test. Částku je nutno uhradit vždy před provedením testu na recepci AB nebo E. Zde ubytovaný dostane doklad o úhradě, který předloží pracovníkům testovacího centra. Platbu může ubytovaný provést v hotovosti, popř. bankovní kartou.

Každý student, který se bude muset pravidelně testovat, je povinen se zaregistrovat v systému Reservatic (https://reservatic.com). Do formuláře je povinen uvést všechny údaje (jméno, příjmení, datum narození, bydliště, telefonní kontakt a e-mailovou adresu, do poznámky dole uvede zdravotní pojišťovnu, příp. číslo zdravotního pojištění). Po této registraci se bude pravidelně, nejpozději 24 hodin před samotným testováním, registrovat pro určený čas a den s tím, že se zaregistruje na testovacím místě Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava Koleje VŠB-TUO.

Veškeré informace o testovacím místě také najdete na webových stránkách, https://www.vsb.cz/cs/o-univerzite/informacni-deska/informace-o-koronaviru.

V případě, že se ubytovaný bude testovat na jiném testovacím místě, je nutno výsledek testu vždy předložit v našem testovacím místě.

Vloženo: 5. 1. 2022
Útvar: 9152 - Ubytovací služby