Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2021!

Younie nabírá nové členy

Studentská organizace Younie nabírá nové členy a hledá třeba právě tebe!

Máš zájem se naučit plánovat akce, které ti můžou pomoct ve své budoucí cestě životem? Chceš se naučit novým věcem, a mít nové zážitky? My jsme Younie, parta lidí, která si hodlá ten studentský život pořádně užít!

Aktuálně hledáme členy na tyto pozice:

- HR

Chtěl/a by sis zkusit naplánovat teambuilding, zkusit si nábor, a tentokrát ne ze strany nováčka? Zajímáš se o lidské zdroje? Tak to je HR pro tebe!

- Dramaturgie

Bavilo by tě podporovat stávající komety, objevovat nové hvězdičky a to vše doladit do vkusů náročných posluchačů jako jsi Ty? Přidej se a můžeš si postavit svůj Majáles.

- PR, marketing

Říkají ti rodiče, že bys měl občas vypadnout od počítače a trochu se jít provětrat? U nás taková slova neuslyšíš. Hledáme blázna do sociálních sítí a propagace.

- Fundraising

Přečnívají ti peníze z kapes? Troufáš si říct, že na sebe dokážeš strhnout pozornost ostatních, královsky se s nimi bavit a přitom dosáhnout svého cíle?

- Grafika, design

Říkalo ti malování v 5 letech pane? Dokážeš převádět myšlenky do reálných výtvorů? Vítej v našem týmu!

- Finance a administrativa

Máš rád čísla a pořádek? Kalkulačka ti říká pane? Myslíš si, že rozpočet Majálesu zvládneš levnou zadní?

- Organizace aktivit

Jen ty vdechneš akci život! Potřebujeme člověka, co umí ostatní buzerovat. Potřebujeme člověka, který si udělá pořádek.

- IT

Považuješ se za webmastera? Zkratky jako PHP, HTML, CSS nevnímáš jako překlepy? Tak to tě potom chceme!

Pokud máš zájem, kontaktuj nás a pošli svoje CV na tento e-mail: nabor@younie.cz.

Lze nás sledovat na Facebooku jako @younie.cz, Instagramu: @youniecz, webu: www.younie.cz

Foto: Facebook younie

Vloženo: 23. 8. 2021