Platnost příspěvku skončila 30. 9. 2021!

Nová lepší FAST

Po roce a půl čeká na studenty mnoho překvapení.

Blíží se začátek dalšího akademického roku, který po covidové pauze přivítá opět studenty na fakultě. Ta si pro ně připravila hned několik novinek, aby se jim lépe studovalo.

Kromě drobných úprav a vymalování interiérů je tou největší novinkou otevření toužebně očekávaného bufetu. Ten patřil mezi nejčastější přání nejen studentů. Nachází se ve zrekonstruované části budovy A. Nabízí kromě možnosti občerstvení také příjemné posezení.

Druhou novinkou je Galerie, která je rovněž situována do tzv. Srdce FAST poblíž bufetu. Tento prostor slouží k relaxaci a odpočinku mezi přednáškami, ale rovněž zde najdete oddělená místa ideální pro studium. Jak již z názvu vyplývá bude tento prostor sloužit také k výstavě různých studentských děl.

Poslední prostor, který nově naleznete v Srdci FAST je knihovna. Ta sice není úplnou novinkou, jelikož je v provozu již několik měsíců, nicméně díky distanční výuce ji zatím mnoho studentů nemohlo navštívit.

Občas se někteří studenti zdrží na fakultě déle. Proto je v přízemí okolo atria nové LED osvětlení pro lepší samostudium nebo relaxaci i ve večerních hodinách.

Doufáme, že se vám nejen nové prostory budou líbit a přispějí k pohodlí při studiu na Fakultě stavební. Těšíme se na vás.

Vloženo: 24. 8. 2021