Platnost příspěvku skončila 31. 3. 2022!

Cena MŠMT putuje na Fakultu stavební

Gratulujeme Mgr. Dagmar Dlouhé, Ph.D. z Katedry matematiky.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy již třetím rokem vyhlašuje výzvu k předložení návrhů na udělení Ceny ministra školství, mládeže a tělovýchovy za vynikající vzdělávací činnost na vysoké škole nebo za významnou inovaci ve vzdělávací činnosti v období tří let před podáním nominace, přičemž důraz je kladen na konkrétní vzdělávací počiny.

Mezi pěticí laureátů letošního ročníku je také Dagmar Dlouhá z Katedry matematiky. Cenu získala mimo jiné za to, že zkvalitňuje náročnou výuku matematiky a deskriptivní geometrie pomocí jí navržených studijních materiálů, které umožní posílit individuální přístup k výuce jednotlivých studentů a tím zvýšit jejich šanci na úspěšné dokončení studia.

Poprvé tato cena připadla akademickému pracovníkovi VŠB-TUO. Gratulujeme a držíme palce v další činnosti paní doktorky.

Vloženo: 6. 12. 2021