Platnost příspěvku skončila 21. 7. 2022!

Výsledky soutěže o nejlepší diplomovou práci z oblasti podzemního stavitelství

Dne 8.6.2022 byly slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepší diplomovou práci z oblasti podzemního stavitelství, kterou každoročně vyhlašuje Česká tunelářská asociace pro studenty všech stavebních fakult v České republice.

Studenti naší fakulty téměř ve všech předchozích ročnících obsadili jedno z prvních třech hodnocených míst. V letošním roce dosáhli naši absolventi studijního programu Stavební inženýrství – Geotechnika a podzemní stavitelství obzvláště cenného úspěchu, když obsadili v soutěži 1. a 2. místo.

První místo v soutěži obsadil náš absolvent  Ing. Michal Bernard s prací Optimalizace ražeb tunelů metra ve Stockholmu.

Druhé místo pak Ing. Filip Vnenčák s diplomovou prací  Interakce primárního tunelového ostění s horninovým masivem ve vztahu k zatížení sekundárního ostění.

Oba uvedení absolventi převzali ocenění z rukou předsedy České tunelářské asociace Ing. Ivana Hrdiny v rámci jednání Valného shromáždění České tunelářské asociace v Praze.

3. místo pak obdržela za svou práci studentka Fakulty stavební ČVUT v Praze.

Vloženo: 21. 6. 2022