Platnost příspěvku skončila 28. 7. 2022!

19. ročník celostátní soutěže Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace roku 2021

V úterý 24. 5. 2022 byly v Betlémské kapli slavnostně předány TITULY a další ocenění v již 19. ročníku celostátní soutěže Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace roku 2021. Tradičně byli oceněny také nejlepší práce STUDENTSKÉ KATEGORIE.

Soutěž má dlouhou tradici, letošní ročník byl již 19. v pořadí. Vypisovateli jsou Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvo životního prostředí ČR a Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.
Organizaci soutěže tradičně zajišťuje společnost TOP EXPO CZ.

Cílem studentské kategorie soutěže je především podpora zájmu o studium technických oborů na
univerzitách v ČR a zlepšení životního prostředí v ČR a EU. Studentská kategorie je vypisována bez rozdílu v kategoriích. Obeslat ji mohou studenti vysokých a středních škol. Přihláška je osvobozena od vložného. Kromě prestižních diplomů a kontaktů na potencionální zaměstnavatele získávají úspěšní řešitelé také zajímavé finanční ocenění od jednotlivých škol, fakult i od patronů soutěže.

CENU GENERÁLNÍHO PATRONA FENIX GROUP, šek na 30 tisíc korun, získal Ondřej Fadrný z Fakulty stavební VŠB - TUO za práci Hasičská stanice v Přerově – vytápění.

CENU HLAVNÍHO PATRONA PENTA REAL ESTATE, šek na 20 tisíc korun získal Tomáš Vystavěl z Fakulty stavební VŠB - TUO za práci Multifunkční sportovní hala v Pohořelicích – větrání.

Zkrácený videozáznam, který najdete na http://www.top-expo.cz/ceep-2021/

Vloženo: 28. 6. 2022