Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

S ohledem na aktuální opatření ke snížení rizika nákazy onemocněním Covid-19 bude provoz na studijním oddělení do odvolání fungovat v omezeném režimu:

Z důvodu omezení osobních kontaktů bude studijní oddělení pro Bc., NMgr. a Dr. studium pro studenty UZAVŘENO (osobní schůzky budou možné jen po předchozí emailové či telefonické domluvě).

Všechny studijní záležitosti budou vyřizovány elektronicky prostřednictvím emailu (studijni.fast@vsb.cz) či telefonicky.

With regard to current measures to reduce the risk of Covid-19 disease, the operation in the study office will operate in a limited mode until further notice.

Due to the limitation of personal contacts, the study office for Bachelor, Master and Doctoral students is CLOSED (personal meetings will be possible only by prior email or telephone appointment). All study matters will be handled electronically via email () or by telephone.

You can contact the study office by e-mail: studijni.fast@vsb.cz


Studijní oddělení FAST VŠB - TU Ostrava má stanoveny níže uvedené úřední hodiny pro styk se studenty.
Úřední hodiny mohou být ve výjimečných případech (např. dny přijímacího řízení, státních zkoušek, promocí apod.) upraveny resp. zrušeny. Toto bude předem oznámeno na úřední desce studijního oddělení a na www stránkách.
Veškerý styk se studijním oddělením je nutné vyřizovat výhradně v úředních hodinách a přímo se studijním oddělením. Mimo úřední hodiny jen na výzvu studijního oddělení.

Úřední hodiny v období výuky a ve zkouškovém období

Pondělí 08:00 - 11:00
Úterý 12:30 - 14:30
Čtvrtek 12:30 - 14:30
Pátek 08:00 - 11:00
Během letních prázdnin:
Úterý 09:00 - 11:00
Čtvrtek 09:00 - 11:00

Vzhledem k čerpání dovolených, doporučujeme ověřit přítomnost příslušné studijní referentky telefonicky, nebo emailem předem.