Platnost příspěvku skončila 31. 10. 2019!

Ocenění studentů na promocích FAST

Během slavnostních promocí Fakulty stavební byly vybrané bakalářské a diplomové práce odměněny Cenou děkana, Cenou České betonářské společnosti ČSSI, Cenou Společnosti pro techniku prostředí a Cenou Cechu topenářů a instalatérů ČR.

Dne 21. června 2019 proběhly v nové aule VŠB – TU Ostrava slavnostní promoce Fakulty stavební. Pro diplomy si přišli čerství absolventi bakalářského studia a absolventi magisterského studia oboru Architektura a stavitelství. Někteří z nich si spolu s diplomem odnesli i významná ocenění.

Studenti Bc. Adam Delong, Bc. Vít Němčic, Bc. Miroslav Vašina a Bc. Denisa Kožušníková si odnesli Ceny České betonářské společnosti ČSSI.

Práce Bc. Marka Víchy s titulem „Rodinný dům - Nízkoteplotní vytápění kondenzační technologií a variantním akumulačním systémem“ získala hned dvě ceny, a to Cenu Společnosti pro techniku prostředí a Cenu Cechu topenářů a instalatérů ČR v kategorii Vytápění. Cenu Cechu topenářů a instalatérů ČR v kategorii Zdravotně technické instalacesi si odnesl Bc. Jiří Menšík.

Cenu děkana za nejlepší diplomovou a bakalářskou práci získali:

Ing. arch. Hana Butorová, Ing. arch. Veronika Hodásová, Ing. arch. Denisa Mojžíšová, Ing. arch. Klára Otrusinová, Bc. Natálie Brandová, Bc. Adéla Balnerová, Bc. Petra Kołorzová, Bc. Vojtěch Kolarčík, Bc. Marek Žniva, Bc. Jan Šenk, Bc. Martin Ostárek, Bc. Daniel Horáček, Bc. Adéla Kalíšková, Bc. Lukáš Meisner, Bc. Vít Němčic, Bc. Miroslav Vacek a Bc. Andrzej Rygiel.

V přiloženém dokumentu je zveřejněn přehledný seznam oceněných prací.

Ocenění studenti získali kropě diplomů, ocenění a čestných uznání i mimořádné stipendium.

Všem oceněným studentům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Vloženo: 26. 6. 2019