Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Studentská soutěž Stavby s vůní dřeva 2021

Soutěž dřevěných staveb: ceny za 200 000 Kč a cool ponožky

Největší studentská soutěž zaměřená na dřevěné stavění je tady! Přihlas svůj návrh dřevěné stavby nebo konstrukce a vyhraj ceny za 200 000,- Kč! 

Fantazii se meze nekladou. Přihlásit můžeš návrh rodinného domu, školy, rozhledny, lávky apod. Přihlášení je kompletně on-line a hlásit se můžeš i se svými školními projekty (např. semestrální práce, bakalářské nebo diplomové práce).

Pokud se přihlásíš do 31. května, získáš dárek. Dřevěné ponožky! Jsou vyrobeny z viskózy z českého buku a do soutěže je věnovala společnost Lesy ČR, s. p. Ale pozor, počet párů je omezen. Čím dřív se tedy přihlásíš, tím jistější budeš mít nejen ponožky, ale i nohy v teple. Ponožky ti osobně předáme na slavnostním vyhlášení vítězů soutěže, které se uskuteční ve čtvrtek 16. 9. 2021 v Praze, nebo ti je zašleme poštou. 

Štěstí přeje připraveným. Tak si nezapomeň přečíst pravidla soutěže v soutěžních podmínkách. Pravidla soutěže si přečti v soutěžních podmínkách.

Měl/a bys ale vědět, že svůj návrh musíš přihlásit do 30. června do 17:00 hodin.

Soutěžní díla bude posuzovat odborná porota i široká veřejnost. Odměněny budou také nejlepší návrhy s použitím OSB desek společnosti Kronospan nebo materiálů CLT a LVL od společnosti Stora Enso. 

Sleduj novinky na Facebooku nebo se přidej k události a budeš v obraze.

Těšíme se na tvoje nápady!

V případě dotazů kontaktujte Pavlu Panáčkovou z Nadace dřevo pro život na adrese p.panackova@drevoprozivot.cz

Vloženo: 27. 5. 2021
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 204 - Oddělení pro rozvoj a propagaci
Zpět