Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2021!

Hra Děkanovo tajemství startuje dnes

První červnový den je ve znamení dětí a ty si nejraději hrají. Pojďme se tedy i my starší vrátit do dětských let a celý měsíc si hrát.

Děkan Fakulty stavební má jedno tajemství. Ovšem není to nic kompromitujícího. Jeho tajemství je vlastně dárek všem na fakultě. Místo obyčejného oznámení, aby to bylo zajímavější, se rozhodl uspořádat hru s tajenkou. Celý měsíc červen tak máte možnost odhalit toto tajemství a najít tak odpověď na otázku:

Co bude nového na FAST?

Každý týden, počínaje tímto, na webových stránkách najdete nápovědu. Pokud si budete jistí, že znáte správnou odpověď, pošlete ji spolu s vaším celým jménem na email: .

Na konci vylosujeme ze správných odpovědí tři Sherlocky, které odměníme drobnými fakultními dárečky.

Hra běží od 1. června do 30. června 2021 a je určena nejen pro zaměstnance a studenty Fakulty stavební VŠB-TUO, ale také pro všechny uchazeče a nové zájemce o studium.

Vloženo: 1. 6. 2021