Platnost příspěvku skončila 31. 7. 2023!

Univerzita se může nově pyšnit „HR Excellence in research“ award

Naše univerzita 30. 6. 2021 ve večerních hodinách obdržela informaci, že se můžeme pyšnit prestižním označením „HR Excellence in research“ award.

Udělení zmíněného ocenění HR Award je zárukou evropského standardu péče o zaměstnance, známkou podpory profesního rozvoje a snahy o neustále zlepšování v této oblasti, dále může s sebou přinést bonifikaci při získávání grantů a zvýšení prestiže a atraktivity na mezinárodní úrovni a s tím související lepší pozici při oslovování vědeckých pracovníků.

Ziskem tohoto ocenění však práce nekončí, nýbrž vlastně začíná, máme před sebou další milníky, kdy musíme zisk HR Award obhájit.

Nyní se pracuje na implementaci cílů, které jsme si vytyčili. Již během příštího týdne se, například, můžete v InNETu setkat s novým přístupem ve vyhledávání vnitřních dokumentů, které lze nově řadit podle tematického obsahu, tak abyste snáze našli, co potřebujete včetně souvisejících dokumentů.

Další informace, které můžete ke své práci potřebovat naleznete na webu univerzity

Vloženo: 1. 7. 2021
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností