Platnost příspěvku skončila 31. 10. 2021!

Přihlaste se do soutěže Talent roku a získejte od Statutárního města Ostrava stipendium až 100 000 korun

Za studijní a vědecké úspěchy ve svém technickém, ekonomickém nebo přírodovědném studiu můžete od Statutárního města Ostravy získat až 100 000 korun. Stačí se přihlásit do soutěže Talent roku.

Tento nový program navazuje na dlouholetý program Stipendia města Ostravy a je určen vysokoškolským studentům, kteří mají v době podání návrhu místo trvalého pobytu v Ostravě. Návrhy vyhodnotí a posoudí komise pro vzdělávání, vědu a výzkum a náměstkyně primátora pro oblast školství a sportu. O udělení titulu následně rozhodne Zastupitelstvo města Ostravy.

Termín pro podání návrhu je 31. října 2021.

Vloženo: 21. 9. 2021
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností