Ve sbírce pro Moment se vybralo 350 kilogramů oblečení

Studenti a zaměstnanci VŠB-TUO jako každý rok přispěli starým oblečením do sbírky pro Moment a podpořili tak šest českých neziskovek.

Tradiční sbírka pro charitativní second hand Moment probíhala od 28. března do a 1. dubna. Studenti a zaměstnanci mohli prodejné kousky donést na vrátnici knihovny VŠB-TUO, nebo na Ekonomickou fakultu v centru města, Fakultu stavební na ulici Ludvíka Podéště, anebo na Fakultu bezpečnostního inženýrství v městské části Výškovice.

Na knihovně se vybralo 185 kilogramů oblečení, na Fakultě bezpečnostního inženýrství 45 kilogramů oblečení, na Fakultě stavební 77 kilogramů oblečení a na Ekonomické fakultě 43 kilogramů oblečení. Děkujeme, že jdete spolu s námi cestou udržitelnosti a pomoci. Sbírkou jste podpořili šest českých neziskovek:Mobilní hospic Ondrášek, Žebřík, CCBC (Czech Coalition for Biodiversity Conservation), Kola pro Afriku, Save elephants a Společnost pro ranou péči.

Vloženo: 19. 4. 2022
Kategorie:  Aktuality