Projektový manažer staveb (Model Obaly)

Model Obaly je součástí švýcarské skupiny Model s výrobními závody v Opavě, Nymburce, Hostinném a Moravských Budějovicích, dále ve Švýcarsku, Německu, Polsku a Chorvatsku. Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme prvotřídní inteligentní a inovativní obalová řešení z hladké a vlnité lepenky.

Náplň práce

• spolupracovat na organizaci prací, které souvisí s výstavbou a modernizací budov tzv. “na klíč” (výběr, komunikace s dodavateli stavebních prací, dohled nad realizací staveb včetně převzetí díla)
  • podílet se na investičních projektech
  • stavební část (jednání s projektanty, rozpočet) v rámci všech našich výrobních závodů v ČR
  • aktualizovat výkresovou dokumentaci
  • kontrolovat technický stav díla před uplynutím záruční doby

Požadavky

• vzdělání technického zaměření (stavební inženýrství)
  • orientace ve stavebních výkresech, dokumentaci a rozpočetnictví
  • znalost stavebních technologií, materiálů a jejich vlastností
  • znalost MS Office na min. úrovni ECDL Core
  • anglický jazyk na min. úrovni B1

Nabízíme

• před Vánocemi obdržíte Vánoční bonus
  • dostanete příspěvek na dovolenou, cestování, kino, divadlo, koncerty, sport, fitness, masáže nebo vzdělávací kurzy
  • užijete si 5 týdnů dovolené
  • najíte se za super ceny v našich Model kantýnách
  • pokud na sobě rádi pracujete, podpoříme Vás v dalším vzdělávání
  • můžete využít speciální bankovní program
  • Vy i Vaše rodina můžete volat za zvýhodněné ceny
  • odměníme Vás, když doporučíte zaměstnance
  • pobavíte se na Model dnu, vánočním večírku - ve městech, kde máme závody, potkáte 6. prosince Model Mikuláše
  • rádi běháte, jezdíte na kole? Máme Bike a Run Model týmy
  • finančně podporujeme různé organizace a spolky
  • nezapomínáme ani na naše bývalé zaměstnance: každoročně je zveme na Model akce

Doplňující informace

Pozice je určena pro juniory v oblasti stavebního inženýrství, absolventy stavebních fakult, kteří by rádi rozvíjeli své vědomosti a zkušenosti v oblasti stavebního inženýrství, ale i pro zkušené stavaře. Budeš pracovat pod vedením zkušeného manažera, který Ti bude postupně předávat cenné rady a zkušenosti tak, aby si mohl pracovat čím dál tím více samostatněji. Zaškolení na danou pozici bude záviset na Tvých zkušenostech a vědomostech.

Pokud se chcete dozvědět více, kontaktujte nás.

Jiří Borunský
Tel.: 725 563 939