VOLBA SPECIALIZACE

Volba specializace pro studenty 2. ročníku Bc studia Stavebního inženýrství.

Vážené studentky a studenti,

na základě akreditace bakalářského studijního programu Stavební inženýrství si budete od 3. ročníku volit jednu ze sedmi specializací. Od třetího ročníku budete studovat ty předměty, které odpovídají specializaci, do které budete zařazeni.

Studijní program B0732A260001 Stavební inženýrství nabízí tyto specializace:

• S01 Dopravní stavby
  • S02 Geotechnika a podzemní stavitelství
  • S03 Konstrukce staveb
  • S04 Městské inženýrství
  • S05 Pozemní a průmyslové stavitelství
  • S06 Prostředí staveb
  • S07 Stavební hmoty a diagnostika staveb

V IS EDISON si vyberete svoji preferovanou specializaci a jednu náhradní specializaci.

Do každé specializace bude přijato maximálně 24 uchazečů. Studenti budou na studijní specializace zařazeni podle studijních výsledků v dosavadním studiu, přednost výběru mají studenti s lepším VSP.

Pokud z kapacitních důvodů nebudete přijati na Vámi preferovanou specializaci, budete zařazeni do Vámi zvolené náhradní specializace. Kdyby i tam byla naplněna kapacita, bude se s vámi volba specializace řešit individuálně.

Při rozhodování o zařazení studentů na studijní specializace je brán v úvahu především Váš zájem, ale musí se uvážit také další okolnosti, k nimž patří kapacitní možnosti kateder, které jednotlivé specializace garantují.

Harmonogram:

3. 4. 2024 ve 13:00 na LPOH109 - Setkání studentů 2. ročníku studijního programu Stavební inženýrství s vedením fakulty a garanty studijních specializací

6. 5. - 10. 5. elektronická přihláška ke specializaci

13. 5. - 17. 5. rozdělení do studijních specializací

1. 7. 2024 kontrola studia

Celé znění vyhlášky včetně harmonogramu je uvedeno v příloze tohoto sdělení.

Vloženo: 11. 3. 2024