Platnost příspěvku skončila 22. 1. 2022!

Den otevřených dveří na Fakultě stavební

Jak to vše bude probíhat.

Letos máte možnost navštívit naši fakultu a podívat se, jak to u nás vypadá, ale hlavně se zeptat na vše, co vás zajímá. Pokud to máte z ruky, můžete se zúčastnit online.

Kontaktní Dny otevřených dveří

• v pátek 21. ledna: od 8 do 14 hod.
  • v sobotu 22. ledna: od 9 do 13 hod.

Vzhledem k pokračující pandemii COVID-19 se DOD uskuteční formou prohlídek s průvodci v malých skupinkách, kdy v souladu s platnými mimořádnými opatřeními MZ ČR není vyžadováno prokazování bezinfekčnosti. Na Univerzitní aule letos naši zástupci nebudou.

Doprava mezi Univerzitní aulou v kampusu VŠB-TUO a Fakultou stavební je zajištěna. Jízdní řády najdete zde.

Program prohlídky

Navštívíte jednotlivé prezentace našich kateder, podíváte se do Ateliéru architektů, zamíříte do Experimentálního a diagnostického stavebního centra, prohlédnete si zrekonstruované prostory Srdce FAST a prohlídku zakončíte ve fakultních laboratořích.

Provázet vás budou naši studenti, tak se nebojte na cokoliv zeptat. Pro případné zákeřné nebo více specifické dotazy bude přítomna i proděkanka pro studium, která vám ráda a s úsměvem odpoví.

Virtuální Dny otevřených dveří

Souběžně s kontaktními Dny otevřených dveří poběží také Virtuální DOD, které si můžete užít z pohodlí domova. Ty se budou konat od čtvrtka 20. do soboty 22. ledna v prostředí podobnému počítačové hře nebo 3D virtuální realitě.

Vloženo: 18. 1. 2022